Apie mus

Esame valymo paslaugų įmonė. Dirbame nuo 2001m.
Mūsų tikslas sukurti Jums ir Jūsų klientams jaukią, tvarkingą ir higienišką darbo aplinką.


Atsisiųsti pristatymą
Patirtis nuo 2001m.

Veiklą vykdome jau daugiau kaip 15 metų. Per tą laiką "išgryninome" procesus, sukaupėme reikiamą patirtį, kad galėtume užtikrinti Jums kokybiškas paslaugas.

Turime daugiau kaip 200 įvairaus dydžio klientų. Bendras valomas plotas yra virš 180 000 kv.m. Mūsų valymo įmonėje dirba virš 150 darbuotojų: 140 valytojų, 7 atsakingi už atliekamus periodinius bei spec. valymo darbus, 3 kokybės inspektoriai. 

Nuolatos stengiamės dalyvauti įvairiuose profesinės veiklos kursuose.

Visų tipų valymo paslaugos iš vienų rankų (Vilniuje ir Kaune)

Teikiame šias paslaugas:

  • Kasdieninis patalpų valymas
  • Periodinis patalpų valymas
  • Postatybinis-poremontinis patalpų valymas
  • Aplinkos pirežiūros ir valymo darbai
  • Spec. patalpų valymo darbai po gaisro
  • Higienos priemonių tiekimas
  • Kilimėlių tiekimas

Savo veiklą vykdome  Vilniuje ir Kaune. 

Naudodamiesi mūsų paslaugomis sutaupysite pinigų ir Jūsų patalpos bus visada švarios, neturėsite papildomų transporto, telefono, laiko išlaidų.

Ekologija ir kokybė

Valymo darbus atliekame visame pasaulyje pripažintų ir žinomų gamintojų valymo įranga – Didžiosios Britanijos NUMATIC INTERNATIONAL, Vokietijos Alfred KARCHER GmbH & Co, "VERMOP", "UNGER", "VILEDA", Šveicarijos "TASKI", "PRAMOL" ir ne mažiau įvertintomis ir populiariomis firmų cheminėmis priemonėmis "KIEHL", "BUZIL-WERK", "HENKEL" (Vokietija), "TASKI", "PRAMOL" (Šveicarija),"FARMOS", "WETROK", "PRIMATOR OY" (Suomija).

Mūsų naudojamos valymo priemonės pagal gamintojo kokybės valdymo sistemą yra įvertintos ISO 9001, ISO 9002 ir ekologiniu ISO 1400 standartais. Visos priemonės yra unifikuoto kvapo (baldų polirolis, bendros paskirties valikliai, san. mazgų valiklis, tabako kvapą naikinanti priemonė). Šios priemonės yra registruotos Valstybiniame Visuomenės Sveikatos Centre.

Mūsų įmonėje naudojamos priemonės ir įranga skirtos tik profesionaliam patalpų valymui. Mūsų darbo inventorius visada kokybiškas, valytojų apranga tvarkinga, nuolat skalbiama, dezinfekuojama.

Mūsų filosofija

Savo filosofiją perteikėme kurdami savo logotipą. Kristalas pasirinktas neatsitiktinai, kadangi mūsų veikla susieta su švara, gaiva, estetika.

Kristalas teikia energiją, harmonizuoja aplinką. O darbas būtent tai ir suteikia - užtikrina gerą pojūtį aplinkoje, švarą.

Siekiame, kad Jūs turėtumėte patikimą partnerį, kuris visuomet Jums teiktų kokybiškas paslaugas.