Kokybė

Mūsų įmonėje naudojamos priemonės ir įranga skirtos tik profesionaliam patalpų valymui. Mūsų darbo inventorius visada kokybiškas, valytojų apranga tvarkinga, nuolat skalbiama, dezinfekuojama.

Atsisiųsti pristatymą
Lankstumas
Kiekvienas įmonės darbuotojas yra suinteresuotas patenkinti visus mūsų klientų lūkesčius. O tikslinga patirtis ir įgūdžiai leidžia net ir sudėtingus valymo darbus atlikti lanksčiai, profesionaliai ir operatyviai.
Profesionali įranga ir medžiagos

Valymo darbus atliekame visame pasaulyje pripažintų ir žinomų gamintojų valymo įranga – Didžiosios Britanijos NUMATIC INTERNATIONAL, Vokietijos Alfred KARCHER GmbH & Co, "VERMOP", "UNGER", "VILEDA", Šveicarijos "TASKI", "PRAMOL" ir ne mažiau įvertintomis ir populiariomis firmų cheminėmis priemonėmis "KIEHL", "BUZIL-WERK", "HENKEL" (Vokietija), "TASKI", "PRAMOL" (Šveicarija),"FARMOS", "WETROK", "PRIMATOR OY" (Suomija).

Aplinkosauga

Mūsų naudojamos valymo priemonės pagal gamintojo kokybės valdymo sistemą yra įvertintos ISO 9001, ISO 9002 ir ekologiniu ISO 1400 standartais. Visos priemonės yra unifikuoto kvapo (baldų polirolis, bendros paskirties valikliai, san. mazgų valiklis, tabako kvapą naikinanti priemonė). Šios priemonės yra registruotos Valstybiniame Visuomenės Sveikatos Centre.